Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Strzelin - Oferty sprzedaży nieruchomości

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

389 900 zł54,10 m² 7 207,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

AM To jasne i przytulne mieszkanie przy ul. Wolności w Strzelinie będzie świetnym wyborem dla pary, singla lub osoby pracującej zdalnie. Duża kuchnia z jadalnią, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 944 zł51,36 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się na Osiedlu Wolność w samym sercu Strzelina. Mieszkania sprzedawane są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

464 179 zł50,73 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 108 zł49,52 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

407 800 zł40,78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przedstawione w ogłoszeniu znajduje się na parterze budynku. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 10 m oraz ogród o powierzchni 60 m . Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 300 zł33,03 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pochodzi z inwestycji leśna 7 w Strzelinie. W ramach inwestycji powstał oryginalny, butikowy budynek wielorodzinny, w skład którego wchodzi 20 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł69,50 m² 8 489,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie pochodzi z V Budynku Inwestycji Wichrowe Wzgórza realizowanej przy ulicy Wichrowej oraz Wisławy Szymborskiej w Strzelinie! Parterowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 69.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67 m² 8 641,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze z niezależnym wejściem oraz zacisznym ogrodem. Mieszkanie : powierzchnia 67 m2 oraz dwie piwnice ( 9,05 m2 i 26,36 m2 ), dwie sypialnie ,pokój dzienny z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,50 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.50 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł79 m² 6 455,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na parterze z prywatnym miejscem postojowym na dwa samochody. Atuty mieszkania: przestronne mieszkanie o łącznej pow. 79 m2 trzy duże pokoje, kuchnia ze spiżarnią , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 005 zł112 m² 13 741,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Bez Prowizji % Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Spektakularny dom z panoramicznym widokiem | 220 m | 1100 m działki | taras widokowy | garaż 2-stanowiskowy nieruchomość Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 286 zł104,40 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

gm. Strzelin Gęsiniec - ul. Jarzębinowa malownicza inwestycja W gęsińcu oferta budynek A3 termin zakończenia budowy inwestycji - II kwartał 2026 Willa Natura to nazwa naszej najnowszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

** Twoje miejsce na ziemi ** skoroszowice. Teraz nowa, rewelacyjna cena! Zamieszkaj na łonie przyrody, prowadząc swoje gospodarstwo w niedalekiej odległości od Strzelina. Skoroszowice, to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reserwacja! Przedstawiamy Państwu do zakupu nowoczesną i bardzo komfortową kawalerkę o powierzchni 34 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 480 zł104,40 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

gm. Strzelin Gęsiniec - ul. Jarzębinowa > malownicza inwestycja W gęsińcu oferta budynek A1 i A4 termin zakończenia budowy inwestycji - II kwartał 2026 Willa Natura to nazwa naszej najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,44 m² 7 904,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie usytuowane na parterze klimatycznej kamienicy w Strzelinie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł70,53 m² 7 528,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,53 m , położone przy ul. Pocztowej w centrum Strzelina. To propozycja dla rodziny, pary potrzebującej dodatkowego pokoju do pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 521 m² 107,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości Pławna pod Strzelinem. Ogrodzona z licznymi nasadzeniami - poza kilkoma drzewkami owocowymi jest prywatny lasek. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,44 m² 6 007,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

320 000 zł67,50 m² 4 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem przy strzelińskim Rynku Powierzchnia: 67,5 m2 Układ pomieszczeń : dwa pokoje ,osobna kuchnia , łazienka, przedpokój , pokój z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł123 m² 5 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Poszukujesz domu z ogrodem w bliskiej odległości od terenów zielonych, a zarazem nie chcesz tracić udogodnień związanych z mieszkaniem w centrum miasta? Mamy idealna propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł114,87 m² 5 919,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wstrzymana. Wyjątkowy dom o pow. 114,87 m2 w wyjątkowej okolicy Strzelina! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym!.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł178 m² 4 938,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Przestronny i doinwestowany dom z garażem w spokojnej części Strzelina! Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 178 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł132,70 m² 6 480,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową ofertę dwóch domów wolnostojących, sprzedawanych w standardzie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w Strzelinie przy ulicy K.I.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum miasta z widokiem , którego nie przysłania żadna zabudowa. Układ pomieszczeń : dwa osobne pokoje , osobna kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka ,piwnica(2,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej! W wyjątkowej cenie! Dom w zabudowie bliźniaczej Gęsiniec ul. Kolorowa! Przedstawiamy Państwu do zakupu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strzelin +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin